Pozvánka: Výroční konference Rady vlády pro udržitelný rozvoj

Ministerstvo životního prostředí ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj a Asociací společenské odpovědnosti pořádají dne 4. prosince 2018 výroční konferenci Rady vlády pro udržitelný rozvoj a Večerní networkingové setkání.

Konference proběhne v Akademii veřejného investování, Pařížská ulice 4, Praha  1. Dopolední panel se zaměří na problematiku financování udržitelného rozvoje, roli Evropské unie, trendů ve světě finančních nástrojů i konkrétních finančních prostředků podporujících udržitelný rozvoj. Odpolední panel se bude týkat spolupráci pro udržitelný rozvoj. Na konferenci budou rovněž prezentovány vybrané projekty z Cen SDGs 2018 a ocenění nejpokročilejších realizátorů zapojených do Místní Agendy 21.

Večerní networkingové setkání proběhne od 17:30 hod v sídle společnosti Karlovarských minerálních vod v Trauttmannsdorfském paláci (Mariánské náměstí 159/4, Praha 1).

Vzhledem k omezené kapacitě Akademie veřejného investování je nutná včasná registrace. Registrovat se je možné prostřednictvím webového formuláře na této adrese: www.mmr.cz/fur2018

Komentáře jsou zakázány.