Comments

Press Release: Czech Helsinki Committee Opinion on the case remove children Michalákových — 1 Comment

 1. Odebrání dětí je tragédie a sociální inženýři v Norsku budou to samé, co u nás Špidla, Sommerová, Dienstbier ml. atd.
  I když spis ještě nebyl odtajněný, je divné, že nikdo neřeší zásadní otázky ohledně pobytu a “vztahů” (jak se dnes politicky korektně označuje nezodpovědný rozpad rodiny a střídání partnerů) Michalakové:
  1. Proč odešla do Norska, pracovala tam někdy nebo jen bere dávky?
  2. Co otec jejich dvou dětí? Kolik mu je let, co dělal a dělá, pokud vůbec něco? Z kusých informací se mi jeví jako postarší nahluchlý podivín, ale rád bych se pletl. To křestní jméno “Joseph” Michalak je taky nějaké divné. Co udělal pro záchranu “vztahu” (rodiny) a neodebrání dětí?
  3. Když už za peníze daňových poplatníků stát řeší nezodpovědnost,ale možná i obrovskou smůlu Michalakových, proč tam posílají jako právníka pana Hasenkopfa, který se zesměšnil vysvětlováním Klausovy amnestie a jako advokátní koncipient (ve 45 letech!) má sotva zkušenosti z mezinárodního práva? Navíc Český stát není účastníkem řízení, ledaže by zaagitoval Lubomír Zaorálek, doktor Cvach české politiky.

  Vydávat tiskové zprávy, v nichž je nezodpovědná a pravděpodobně i hloupá matka vylíčená jako “umučená světice” sice můžete, ale víte o tom případu elementární fakta nebo se jedná pouze o velmi pozdní agitaci (děti jsou v náhradních rodinách už několik let)? Znovu zdůrazňuji, že mi je Michalakové líto, ale postrádám základní informace.