Right campaign on childhood

The Ministry of Labour and Social Affairs has launched an information campaign in late April right to childhood. The campaign, according to the MLSA help complete change in the provision of care for vulnerable children and encourage social discussions on this issue and engage in systemic changes both professional and general public. Information on activities and outputs campaign realized by McCann Erickson Prague for 13,749,300 CZK are available on the website www.pravonadetstvi.cz where one can find a number of analyzes of the current state of care for vulnerable children.

More on http://www.mpsv.cz/files/clanky/20985/TZ_300415a.pdf

Comments

Right campaign on childhood — 2 Comments

 1. Dobrý den,

  práva děti v čr nemají, soudy jim je berou przněním zákonů a usnadňováním si vlastní práce.
  Právo v téhle republice neexistuje, ačkoli ho má každý plná ústa (soudci a sociálka nejvíce).
  Mám velký odpor k těmto institucím a této republice, které jsou opravdu k ničemu. Dovolují a vlastně i podporují týrání dětí, je jim to úplně jedno.
  Dokážete dětem opravdu pomoci? Dokážete změnit přístup soudců? Pochybuji. Proto se dle mého názoru zabýváte pouze něčím populistickým a nesmyslným.

 2. Dobrý den. Myslíte si, že je dobré podporovat biologickou rodinu na úkor zdraví dětí. Jako třeba je styk s bratrem. Když jim to ubližuje tak proč je do toho nutit. To jsou jen výlevy dospělých, kteří se schovávají za to,že dělají vše pro děti. Nemusím chodit daleko, znám 2 situace plus moje osobní zkušenost.
  Pokud biologičtí rodiče dítě týrali, jsou závislí na alkoholu, nebo jiných omamných látkách, tak bych jím úplně uzavřela přístup k dítěti. U pěstounů by dítěti bylo lépe.
  Jen ta morálka společnosti obecně jde do kytiček. Každý by měl začít u sebe a to i média jestli se snaží aby fungoval základ společnosti a tou je FUNGUJÍCÍ RODINA. Je úplně jedno jestli biologická, nebo pěstounská. A ne telenovely, kde je pořad kdo, kde a s kým koho podvedl, zneužil, se rozvedl, atd.