Dne 13. 4. 2015 uskutečnil ČHV druhou asistovanou návštěvu pro děti, které mají rodiče ve výkonu trestu

8 dětí z dětských domovů se mohlo díky finanční pomoci soukromých dárců ČHV po dlouhé době setkat se svým rodičem – v tomto případě s otci ve výkonu trestu ve věznici v Rapoticích. Děkujeme za finanční pomoc dárců při realizaci této návštěvy. 

Vyjádření dětí a matek zapojených do projektu asistovaných návštěv

(přesná citace e-mailových zpětných vazeb)

Dobrý den, návštěva se mi líbila velice moc! Svojí mamku sem viděl asi tak po 13 měsících takže sem měl opravdu moc velkou radost a doufám, že se návštěva bude v nejbližší době opakovat! Jinak velice děkuji za fotky mam z nich opravdu velkou radost! A je mi moc líto že další návštěva se zřejmě konat nebude, každopádně kdyby se konala tak bych byl moc rád…..

Ondřej, 17 let

…..Můj názor a myslím že nejen můj, je to, že Vaše práce, má opravdu smysl. Jsme tady odtrženy od všeho, co Vám za brány věznic přijde samozřejmé, jsme odtrženy od svých dětí. Ano, je to jen důsledek našeho života venku, ale i přesto, že k našemu chování může mít společnost spousty výhrad, i my, svoje děti, (alespoň ty normální) milujeme. V našem okolí, není moc lidí, co nám chtějí podat pomocnou ruku. Vy, patříte mezi ty, z oněch mála. Nemusím Vám, tady popisovat, jak je matce, která skoro po dvou letech může vidět svoje děti pohromadě…A já za tu pomoc děkuju. Děkuju za to, protože jsem do poslední minuty nevěřila, že se návštěva stane skutečností. A jaký to mělo dopad na moje děti – začali mě víc psát a zjistila jsem, že si nejsme cizí….

Ivana, 38 let

..chtěla bych vám strašně poděkovat za umožněnou náštěvu za mojí milovanou maminkou, udělali jste mi velkou radost a hezky se na to vzpomíná… fotky co jste mi poslalii jsou moc krásné 🙂 Ještě jednou mockrat dekuji a byla bych ráda kdyby ty náštěvi byly umožněni častějš dekji vam za vse!!! 🙂

Sandra, 12 let

…chtěli bychom vám moc poděkovat za to že jsme mohli být z naší maminkou, udělali jste nám velkou radost :-). Mooc se mi tam líbylo a skoro nic mi nevadilo, akorat trosku ty kamery,,, Ale jinak to bylo moc dobré!!! Fotky jsou moc krasný 🙂 Z děckého domova vá taky všichni zdravíí 🙂 Mněj te se moc krásně a uživejte si léto 🙂

sourozenci Lucie (16 let ), Petr (10 let ), Alena (9 let)

Komentáře jsou zakázány.